1 (Meno dienos Konventa dvare)
















Statistika :
Peržiūrėta prekė: 57349
Žiūrėti kataloge : Meno dienos Konventa dvare
Produktai, paslaugos, raktiniai žodžiai
- Puodžiai
- 2010. gads
- Krosnies atidarymas
- Aigas Dātavas 1.cepļa būvēšana un dedzināšana 2009
- Latgales keramikų dienos 2009
- Kurybinės dirbtuvės
- Izstādes un gadatirgi
- Menininkų pleneras Akiminišos 2005. Antra dalis
- Menininkų pleneras Akiminišos 2005. Pirma dalis
- Naujai pastatytos keramikos degimo krosnies užkūrimas
- Viduramžių festivalis Cesyje 2004
- Paroda Līvānu amatininkystės centre
- Paroda Gulbenes istorijos ir meno muziejuje
- Paroda Architektų namuose
- Meno dienos Konventa dvare
- Meno dienos Konventa dvare
- Paroda "Keramikos Mokykla" galerijoje "Daugava"
- Paroda "Keramikos Mokykla" galerijoje "Daugava"
- Paroda "Keramikos Mokykla" galerijoje "Daugava"
- Paroda galerijoje "Laipa" Valmeroje
- LKF grupės PS bendradarbiavimas su rašybos, teatro ir muzikos muziejais
- LKF grupės "Keramikos Mokykla" plenerai
- Degimo krosnis Akiminiši per Jonines
- Menininkų pleneras Bruknā
- LKF grupės "Keramikos mokykla" bendradarbiavimas su Bruknas mediena
- Degimo krosnis Aulejā
- Degimo krosnis Aulejā
- Menininkų pleneras Akminiši
- Degimo krosnis Aulejā
- Vesmas Ušpeles paveikslai
- LKF grupės "Keramikos mokykla" darbai

Rakari Kompleksą sudaro svečių namai su 8 numeriais, smuklė su lauko terasa ir 16 gerai įrengtų dvigubų namų. Pirtis, patalpos konferencijoms. Jūra 300 m, Via Baltica-800m.
Mencendorfa nams – Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja filiāle – ar savu 17.-18. gs. mājokļa noskaņu ir vienīgais šāda tipa muzejs Baltijā un apmeklētājiem atvērts kopš 1992. gada 18. maija. Ekspozīcija iekārtota 1695. gadā celtā namā, kurš līdz pat 1939. gadam bija dzīvojamais nams ar veikalu un noliktavu stāviem.
Vegetarian FOODS - labvēlīgie saldumi. Kūkas bez konservantiem, nesatur olas, nesatur produktus iegūtus vardarbības ceļā pret dzīvniekiem.
Viesnīca
Helmi atrodas pašā Ainažu centrā, 500m attālumā no jūras. Kafejnīca, bārs un banketu zāle
ar 25 vietām
Svečių namai Mednieku pirts. Senovinėje banketų salėje jūs galite atšvęsti savo vestuves, jubiliejų, gimimo dieną arba kitas šeimynines šventes.
Kiekvienas iš mūsų keturių kotedžų skirtas 6 asmenims ir aprūpintas elektriniais šildymo elementais , pirtis su aromatine šluota, jauki salė su židiniu, bus iškilmėms, pasiplaukiojimas valtimi ežeru.
"Niedru Lija" siūlo patrauklių viduramžių stiliaus pramogų - šaudymas iš lanko, arbaleto, kirvio ir ieties mėtymas, monetų kalimas. Mūsų arbaletas yra viduramžių arbaleto imitacija (14 a.), mėtomieji kirviai - 1
Zebra Cargo, konsultacijos, logistika, pervežimas ir daiktų pakavimas, sandėliavimo paslaugos, transportavimas ir meno dirbinių draudimas.
Viešbutis Liva pačiame Liepojos centre. Restoranas Upe jums siūlo pusryčius prie turtingo švediško stalo, verslo pietūs ir romantiška vakarienė.
Stovyklavietė Ergli yra gražioje vietoje 12km atstumu nuo Liepojos. Esate kviečiami atsipalaiduoti sutvarkytame kraštovaizdyje, ten šalia yra jūra su nuostabiu Bernatu paplūdimiu ir pušynu.


