Līcīši, poilsio kompleksas
- Līcīši, Tome, Tomes pagasts, Ogres novads, Latvija, LV-5020
- (+371) 28689000
- info@licisiak.lv
- www.licisiak.lv
- Waze
- Google maps
Dviviečiai kambariai
Kaina : 36 - 64 €
Viesu numurs ar dušu un WC (1 divvietīga gulta ar gultas veļu un dvieļiem). Pieejami 3 numuri.
Viesu numurs ar dušu un WC (2 vienvietīgās gultas ar gultas veļu un dvieļiem). Pieejami 4 numuri.
Violetais numurs ar vienu divguļamo gultu (gultas veļu un dvieļiem) Viesu ērtībai ir koplietošanas WC un dušas telpa. Pieejami 5 numuri.
Ģimenes numurs ietver 1 divguļamo gultu un divas vienvietīgās gultas (gultas veļu un dvieļiem), dušu un WC. Pieejams viens numurs.
Prieinama : WC, kriauklė, dušas, rankšluostis, muilas, šampūnas, fenas, veidrodis, tv, internetas(WI-Fi), spinta, kondicionierius, rūkyti draudžiama, galima laikyti gyvūnėlius,
tinkamas : pasikaitinimui, šeimoms, baliams.
tinkamas : pasikaitinimui, šeimoms, baliams.








Statistika :
Peržiūrėta prekė: 6996
Žiūrėti kataloge : Dviviečiai kambariai
Produktai, paslaugos, raktiniai žodžiai
- Poilsio kompleksai
- Svinību zāle (Banketų salės)Detaliau
- Lapene (Grilbārs) (Vasarnamiai)iš 25 €Detaliau
- Griliai
- Vasarnamiai45 - 60 €Detaliau
- keturviečiai nameliai
- Aktyvus poilsis
- Futbolo aikštės
- Tinklinio aikštelėsDetaliau
- Apgyvendinimas
- Įvairūs kambariai
- Jaunavedžių kambarys64 €Detaliau
- Dviviečiai kambariai36 - 64 €Detaliau
- Miegamieji
- Pirts komplekss (Pirtys, Saunos)Detaliau
- Kurenami kubilai100 €Detaliau
- Plaukiojančios pirtysiš 30 €Detaliau
- Poilsis prie vandensDetaliau
- Dīķi
- Poilsis ant vandens
- Izbraucieni ar plostuDetaliau
- Plaukimai kateriu
- Restauravimo darbai
- Vandens lentos (Vandens lentų sportas)
- LaužavietėsDetaliau

„Rakari“ kompleksą sudaro svečių namai su 8 kambariais, atostogų namai su 5 kambariais, restoranas su lauko terasa ir 16 gerai įrengtų dvibučių namų. Pirtis, konferencijų salės. Jūra - 400 m, „Via Baltica“ - 900 m.
Kurināmais, Malka, Malka maisos, Malka kastēs, Kamīnmalka, Malkas piegāde, Taras paletes, izgatavošana, Apaļkoku, zāģbaļķu iepirkšana.
Idilė žvejui - trys kotedžai salose, tvenkinys, kuris užima 33 hektarus. Komercinė žvejyba.
Poilsis ant Daugavas kranto Doles saloje. Jaukūs kambariai nakvynei, patalpos pokylimas ir renginiams,pirtis.
Mes siūlome galimybę pamiršti kasdienius rūpesčius ir atsipalaiduoti šventėje. Pirtis su sūkurine vonia, patalpos seminarams ir šventėms, jaukūs kambariai nakvynei.
Poilsis prie Gaujos upės. Galite maloniai poilsėti pušyne ant Gaujos upės kranto. Jūsų paslaugom bus penki nauji ir patogūs 8-viečiai nameliai svečiams, kaimiška pirtid ir salė banketams.
Veterinarinė terapija (kainos yra labai priimtinos), tyrimas, šuniukų skiepijimas, kompleksinis vakcinavimas šunims ir katėms.
Svečių namai yra 7 km nuo Valmieros centro ir 12 km nuo slidinėjimo trasos "Baimė". Šilta nakvynė, sotūs pusryčiai, transportas iš Baiļiem ir atgal.
Keturačių, motorolerių, motociklų, vandens motociklų ir sniego motociklų nuoma ir pardavimas. Sporto įrangos nuoma.
Akmens apdirbimas. Gaminiai iš metalo ir akmens, interjero elementai, sodo skulptūros, kapinių paminklai, fontanai, šviestuvai, akmeniniai stalai ir suolai ...


